MOBIILSUS

Puudub püsiv ühendus sõidukiga, seega saate vintsi kasutada ka seal, kuhu sõidukiga ligi ei pääse. Kinnitage vints ükspuha millise tahke objekti külge- puu, posti, kivi või auto veokonksu külge.

VÕIMEKUS

Teie käsutuses on kuni 4544kg tõmbejõudu. Mobiilne vints vints tõmbab otse 1136 kg . Kui teil on vajadus liigutada raskemaid koormaid, kasutage lisavarustusena pakutavaid plokke (vt. kasulikke nõuandeid).

KERGE KAAL

Kaalub kõigest 16 kg

KIIRUS

Mobiilne vints PCW-5000 on kuni neli korda kiirem kui elektrilised vintsid (kuni 18 m/min)

Mobiilse vintsiga saate te oma töö kiiremini tehtud. Maksimaalse tõmbejõu juures plokke kasutamata on tõmbekiirus ligikaudu 7.5 m/min.

Kasutades lisavarustuses olevat suurema läbimõõduga trumlit, suurendate vintsimiskiirust 18 meetrini minutis. Plokkideta tõmbejõu suuruseks on siis 635 kg.

MITMEKÜLGSED KINNITUSVÕIMALUSED

Laialdased kinnitusvõimalused – puude, kändude, masinate, postide külge. Lihtsalt paigutage vintsi komplektis leiduv vastupidav kinnitusrihm ümber objekti, haakige kinnitussilmused vintsi ankrukonksude külge ja alustage vintsimist.

Vintsi kinnitamiseks auto või ATV haakekonksu külge hankige lisavarustusena saadav kinnitusplaat.

Töötades pikema perioodi vältel samas kinnituskohas ja vajades stabiilsemat kinnitust, kasutage lisavarustusena hangitavat kummipuhvritel puu/posti kinnitusplaati.

Saadaval on ka rakis vertikaalse tõmbamise tarvis.

KONSTANTNE TÕMBEJÕUD

Köis ei kogune mobiilse vintsi trumlile, see ainult läbib seda. Trumli läbimõõt ei suurene ja teie käsutuses on kogu aeg maksimaalne tõmbejõud.

Tavavintside puhul köie/trossi kogunedes trumlile, selle läbimõõt suureneb. Selle tagajärjel langeb vintsi tõmbejõud 50 ja isegi enam protsenti. Tavavintsi tõmbejõud on arvestatud ja antud alati esimese pöörde s.o. tühja trumli põhjal.

Näiteks, kui tavalise vintsi tõmbejõuks on antud 909kg on see trumli täitudes vaid 454kg.

100% TÖÖTSÜKKEL

Mobiilse vintsiga võite pause tegemata pidevalt töötada. Elektrilistel vintsidel on töötsükliks tavaliselt 20%, mis tähendab seda, et kaks minutit töötades, peate vintsil 8 minutit puhata laskma.

Seega näiteks, kui te tõmbate kiirusega 6 m /min, võtab 30 m kaugusel asuva palgi kohalelohistamine elektrivintsiga aega 25 min. Meie mobiilse vintsiga saate selle töö tehtud 2,5 minutiga… on mille üle mõelda…

TÕMBEKÖIE PRAKTILISELT PIIRAMATU PIKKUS

Üks meie süsteemi suurimaid eeliseid on see, et puudub kasutatava köie pikkuse piirang. Kas on teil vaja tõmmata 5 või 200m kauguselt- kasutage niipalju köit, nagu töö nõuab. Tavalistel vintsidel on köie/trossi pikkus limiteeritud trumli mahuga (tavaliselt 20-30m).

LIHTNE KASUTADA

Trumlile ei kogune köit. Koorma liigutamiseks piisab 3-4 tiiru köie hõõrdetegurist trumli ümber.

Vintsimise kiirust saate mugavalt kontrollida köie vaba otsa (vintsija peos) tõmbamise tugevusega ja trumli pöörlemiskiiruse muutmisega mootori gaasihoova abil.

OHUTU

Mobiilne vints kasutab vähese elastsusega sünteetilist köit. Köis on kergekaaluline ja on saadaval erinevates pikkustes.
Kui köis peaks purunema või koormast lahti haakuma ei lenda see tagasi, ega taba vintsi operaatorit, nagu tross seda teeks. Köis ei moodusta vintsimisel sõlmi ega puntraid.

USALDUSVÄÄRNE

Honda GXH-50cc nelitaktmootor on tõestanud ennast ühe töökindlaimana maailmas. Isegi kui te pole vintsi pikka aega kasutanud, võite olla kindlad Honda tehnikale. Kas kuumas või külmas, see mootor käivitub alati, ega jäta teid hätta!

Tel: +372 53 33 06 41 või +372 50 83 731 E-mail: info@vints.ee